Dosť bolo žltých vlasov

Pár slov k premene

Pozrite sa na obrázok pred zmenou. Čo vidíte? Ja vidím dlhé vlasy, určite farbené na blond v domácom prostredí a preto sú žltovšelijaké a hlavne celkom poničené. Strihané boli počítam tak pred rokom, takže celkovo pôsobí účes minimálne neudržiavane. A Janka mi povedala: "Som pripravená na všetko..." To nemala... :))Farbičky

Čo s tou nepeknou farbou? Ako sa jej zbaviť, tak aby ostala Janka blond a pritom nekričala ako "kuře o Velikonocích"? Budeme ich musieť "zadymiť" povedal som si a keďže Janka bola pripravená na čokoľvek, ani som si nepýtal povolenie... :) Najskôr som teda odstrihol cop s ktorým som už nepočítal a následne som použil osmičkový popolavo-fialový odtieň. "Trochen" mi "lepilo", či to nebude veľmi tmavé, ale nakoniec sa ukázalo, že som "klepol klinček po hlavičke". Výsledná farba je priam geniálna, prirodzená blond, bez žltých nádychov. Samozrejme, že spokojnosť na oboch stranách... :)

Nožničky

Hups, cop bol odstrihnutý a čo ďalej? K fakt vydarenému výsledku farbenia sa mi žiadal účes aspoň trochu zaujímavý svojim dizajnom. Zvolil som teda asymetrické mikádo, s tým, že vlasy na zátylku som musel vystrihať celkom na krátko. Dôsledok odstrihnutia copu... :)) Ale ako vidieť na fotografiách, určite to nebol krok vedľa... :) Nakoniec som vlasy vyfúkal cez guľatú kefu a prežehlil. Toť vsjo... :)


Vizaž: Ivana Stanclová - Foto: Ja sám :)Vytlačiť   E-mail