Z blondínky brunetka

Pár slov k premene

Lucka pochádza zo šiestich sestier - všetky okrem nej sú podané na maminu a všetky okrem nej majú husté a pevné vlasy. Lucka má vlasy veľmi jemné, ktoré udržia účes maximálne hoďku dve. A nešťastná blond farba, ktorá sa Lucke prihodila, tiež nebola práve najvhodnejšia k farebnému typu Luckinej osobnosti - toto všetko sme zmenili...Farbičky

Lucka mala na hlave odrastajúcu blond farbu na ktorú ju nahovorila sestra. Vzhľadom na kvalitu vlasov a taktiež smerom k farebnému typu Lucky som si zaumienil, že Lucka už blond vlasy mať nebude...:) Neriešil som žiadny melír, ani dve farby. Na všetky vlasy som naniesol svetlohnedý odtieň, do ktorého som primiešal trochu medeného boostera. Výsledkom je naozaj iná žena, iná Lucia.

Nožničky

Ďalším krokom pri premene Lucky bola zmenu strihu vlasov. Polodlhé, vždy zaľahnuté vlasy som ostrihal na krátko. Najkratšou sa stala partia na temene hlavy, aby bolo možné dosiahnuť strapatý look, a aby takýto look aj chvíľu vydržal. Smerom k bokom a zátylku sa vlasy predlžujú v nepravidelných sekciách. Tento veľmi krátky strih, tým opticky až tak krátko nepôsobí.


Vizaž: Katka Sopúchová - Foto: Miro Arva


© 2018 Môj salón - Služby pre krásu online. Všetky práva vyhradené.